O nás

Volám sa Danka a som z Ružinova. Pracujem v neziskovom sektore na tvorbe vzdelávacích programov a vytvárala som stratégie pre firemnú filantropiu a spravovala firemné nadačné fondy.

Momentálne som na materskej dovolenke a rozbieham projekt Babička zo susedstva. Rada sa venujem rodine, čítaniu, jóge a behu. 

Som Eva a pracujem ako programová manažérka v Nadácii Pontis. Vo voľnom čase sa rada venujem dobrovoľníctvu, každoročne sa zúčastňujem dobrovoľníckeho podujatia Nadácie Pontis NAŠE MESTO. V minulosti som sa dobrovoľnícky podieľala aj na organizácii podujatí Filmový festival Jeden svet a Stredoeurópske fórum. Zaujímam sa o verejné dianie a politiku, zerowaste a udržateľný životný štýl. Baví ma umenie (literatúra, filmy, divadlo, hudba), pohyb a zdravý životný štýl (jóga, pole dance, fitness, turistika), prechádzky so psom a cestovanie.


Volám sa Nikola, pracovola som v nadnárodnej spoločnosti. Mometálne som na rodičovskej dovolenke, mám dve deti, diaľkovo študujem na pedagogickej škole. Už od školských čias som sa rada venovala dobrovoľníctvu, počas štúdia v Prahe som pracovala pre nadáciu “Nadace pro rozvoj vzdělání”. Vo voľnom čase sa venujem najmä rodine, radi trávime čas v prírode, najradšej na bicykloch. Cestujeme na výlety tam, kde sú hory a jazerá. Relaxujem pri športe (lezenie,bicykel, beh), dobrej knihe, podcaste, umení a kaligrafii.Chceli by ste sa pridať?

Hľadáme dobrovoľníkov a dobrovoľníčky na komunikáciu programu, organizáciu podujatí a spracovanie dát. 

V prípade, že by ste radi rozbehli program vo vašom meste vám radi pomôžeme.

O projekte napísali